Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania va pune la dispozitia Beneficiarului 39 abonamente Red Dynamic cu nelimitat Unitati nationale si roaming zona 1 SEE; 150 minute / sms international SEE; 8GB internet national un pret de 10 EUR/SIM si 10 abonamente Red Active cu nelimitat unitati nationale si roaming zona 1 SEE; 300 minute / sms international SEE; 10GB internet national; 50unitati si 100MB roaming zona2 la un pret de 13 EUR/SIM si 1 abonament Red Infinity X3 cu cu nelimitat unitati nationale si roaming zona 1 SEE; nelimitat international SEE; nelimitat internet national un pret de 20 EUR/SIM si 25 abonamente Net Dynamic cu 6GB internet nelimitat national la un pret de 6.5 EUR/SIM si 1 abonament internet FO 90Mbps la un pret de 40 EUR Costul total al serviciilor prezentate mai sus este de 1532.9032 EUR fara TVA. Cursul valutar de referinta este 1 EUR = 4.9440, curs Vodafone din 20.10.2020 Durata contractuala: 2 luni si 2 zile
- Număr anunț
- DA26846373
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU RESURSE MINERALE (CUI 4192790)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.578,67 RON
- Valoare atribuită
- 7.578,67 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.