Atribuită Cumpărare directă

Curatarea ferestrelor interioare utilizand tehnica de alpinism utilitar

Număr anunț
DA26862435
Autoritate contractantă
Tribunalul Botosani (CUI 4557919)
Furnizor / câștigător
Vertical Alpin BL SRL-D (CUI 36944565)
Cod CPV
90911300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440 RON
Valoare atribuită
1.440 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.440 RON

din 1.440 RON estimat