Atribuită Cumpărare directă

CONTACTOR SIEMENS 3RT1075-6AF00 400A 110V = 2buc; CABLU DEGIVRARE CU TERMOSTAT 2M 32W = 1buc.

Număr anunț
DA26839340
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
EUROPARTNER CONCEPT SRL (CUI 34558282)
Cod CPV
31220000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.740 RON
Valoare atribuită
4.740 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.740 RON

din 4.740 RON estimat