Atribuită Cumpărare directă

Pachet material electrice . Continut : Denumire UM Cantitate 03-252 PRESA PT.PAPUCI MINI 0.5-16mm Buc 1 03-282 TRUSA 6 SCULE Buc 1 03-082 CUTER/DEZIZOLATOR Buc 1

Număr anunț
DA26863799
Autoritate contractantă
DIRECTIA MUNICIPAL LOCATO ROMAN (CUI 40103820)
Furnizor / câștigător
APRICOT SRL (CUI 15169556)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
444,35 RON
Valoare atribuită
444,35 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

444,35 RON

din 444,35 RON estimat