Atribuită Cumpărare directă

Servicii fotografice si servicii conexe pentru competiția sportivă - Campionat Național de înot, cadeți 12-14 ani, care se vor desfășura în localitatea Târgoviște, perioada 22-29 noiembrie 2020.

Număr anunț
DA26865527
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
Furnizor / câștigător
BABABU CREATIVE SRL (CUI 36979318)
Cod CPV
79961000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat