Atribuită Cumpărare directă

SPUMA POLIORETANICA - 2*18.33, AMORSA 1L - 1*5.04, PENSON 75 - 1*6.67, SPRAY VOPSEA - 7*12.50, CUIE CONSTRUCTII 6,8,10,12 - 18*4.98, CUIE DRANITA 30,40,60 - 4*8.87, FOLIE PVC - 120*7.21, BANDA SCOCHI -10*3.36, TN 35 - 200*0.06.

Număr anunț
DA26850886
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
VASISIXUNIV SRL (CUI 5885035)
Cod CPV
44111000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.171,79 RON
Valoare atribuită
1.171,79 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.171,79 RON

din 1.171,79 RON estimat