Atribuită Cumpărare directă

TABLA TIP TIGLA CLASIC 0.45MM 8017 - 163.02 MP BORDURA FRONTON 8017- 20 BUC SORT STREASINA 8017 - 6 BUC JGHEAB 125 MARO 8017, 4M -3 BUC IMBINARE JGHEAB 125 8017 MARO - 2 BUC CAPAC JGHEAB 125 8017 MARO - 2 BUC RACORD JGHEAB-BURLAN 125-90 8017 MARO - 2 BUC CARLIG JGHEAB 125 8017 MARO- 15 BUC COT BURLAN 90 8017 MARO- 4 BUC BURLAN 90 3M 8017 - 2 BUC BURLAN 90 1M 8017 - 2 BUC BRATARA BURLAN 90 8017 MARO -4 BUC SURUB AUTOF 4.8X35MM 8017 250BUC - 7 CUT

Număr anunț
DA26840674
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.187,31 RON
Valoare atribuită
5.187,31 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.187,31 RON

din 5.187,31 RON estimat