Atribuită Cumpărare directă

Se vor executa masuratorile si se va intocmi buletinul de verificare pentru 137 buc priza de pamant.

Număr anunț
DA26863643
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA ORADEA (CUI 4208528)
Furnizor / câștigător
ELESAL SRL (CUI 16376681)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.001 RON
Valoare atribuită
10.001 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.001 RON

din 10.001 RON estimat