Atribuită Cumpărare directă

Scaner de documente A4 portabil Scaner rapid USB 2.0 cu funcție OCR pentru MacOS și Windows Scanner Czur Shine 800 Pro Cod produs: Shine 800 Pro

Număr anunț
DA26861062
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SUCEAVA (CUI 18238073)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30216110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.693,15 RON
Valoare atribuită
9.693,15 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.693,15 RON

din 9.693,15 RON estimat