Atribuită
Cumpărare directă
Revizie freza zapada Husqvarna 8024 STE; 8024 si freza zapada Honda HSS970 ; HSM13901, servicii ce constau in schimb ulei, schimb filtre de ulei, schimb bujii si manopera, conform ofertelor nr.4959 ;4955;4957 si 4960 din 16.11.2020, acceptate de achizitor.
- Număr anunț
- DA26880524
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
- Furnizor / câștigător
- ACTIV SYSTEM TOOLS SRL (CUI 15829636)
- Cod CPV
- 50712000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.536 RON
- Valoare atribuită
- 1.536 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.