Atribuită Cumpărare directă

Permite atat testarea directa , imediat dupa recoltarea probei , cat si testarea din proba transportata in mediu UTM . - Rezultatele pot fi citite in maxim 15 min. - Componenta kit : card testare impachetat individual, recoltor nazofaringian steril, solutie extractie proba, tub extractie, picurator, instructiuni de utilizare in limba engleza si limba romana - Insotit de Declaratie CE - Ambalare: 50 de teste/cutie

Număr anunț
DA26849789
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33694000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat