Atribuită Cumpărare directă

DELL OptiPlex 3070 MT,Intel Core i5-9500((6 Cores/9MB/6T/3.0GHz to 4.4GHz),8GB(1x8GB)DDR4 2666MHz,256GB(M.2)NVMe SSD,1TB(HDD)7200rpm,noDVD,Intel Integrated Graphics,Dell Mouse-MS116,Dell Keyboard-KB216,Win10Pro,3 Yr NBD mai putin Laptop DELL Latitude 3510, 15.6" FHD WVA (1920 x 1080) Anti-Glare Non-Touch, Camera & Microphone, WLAN Capable, 10th Gen Intel Core i5-10210U (4 Core, 6M cache, base 1.6GHz, up to 4.2GHz, Integrated Intel UHD), 8GB,1x8GB, DDR4 Non-ECC, M.2 256GB PCIe NVMe Class 35 Solid State Drive, Non-Backlit Power Button with No Fingerprint Reader, Qualcomm(R) QCA61x4A 802.11ac Dual Band (2x2) Wireless Adapter, Bluetooth 5.0, 4 Cell 53Whr ExpressCharge Capable Battery, 65 Watt AC Adapter, English International Non-Backlit Keyboard - Grey, Windows 10 Pro (64Bit) Multi-Language English, 3Yr Basic Onsite Service

Număr anunț
DA26853040
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.436,05 RON
Valoare atribuită
6.436,05 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.436,05 RON

din 6.436,05 RON estimat