Atribuită
Cumpărare directă
BURGHIU METAL 5X86 - 6 BUC - 5.40 RON/BUC DISC ABRAZIV A46 230X2 - 10 BUC - 7.52 RON/BUC DISPOZITIV DE TRASAT LINII CU FIR SI REZERVA - 1 BUC - 9.37 RON/BUC PENSULA CU MANER PLASTIC 50MM - 4 BUC - 2.80 RON/BUC TRAFALET MINI ACRIL GIR GALBEN CU TAVA SI REZERVA - 4 BUC - 11.48 RON/BUC TOTAL: 174.09 RON
- Număr anunț
- DA26866780
- Autoritate contractantă
- RIAL SRL (CUI 1107650)
- Furnizor / câștigător
- WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
- Cod CPV
- 44400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 174,09 RON
- Valoare atribuită
- 174,09 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.