Atribuită Cumpărare directă

7 buc. hard disk SSD DE 2,5" pentru laptop si 3 memorii laptop de 8Gb pentru HP 250G5

Număr anunț
DA26862834
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.335 RON
Valoare atribuită
2.335 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.335 RON

din 2.335 RON estimat