Atribuită Cumpărare directă

Monitor 27" LG 27MK400H-B, FHD 1920*1080, TN, 16:9, 2 ms, 300 cd/m2, 1000:1, 170/ 160, anti-glare 3H, HDMI, D-SUB, headphone out, Free Sync, Flicker Safe, VESA, culoare negru

Număr anunț
DA26866533
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.214,24 RON
Valoare atribuită
1.214,24 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.214,24 RON

din 1.214,24 RON estimat