Atribuită
Cumpărare directă
Butelie de oxigen de capacitate 10l din inox medicinal-Butelie de oxigen de capacitate 5l din inox medicinal Descriere : Presiunea de incarcare: 200 bar, test 300 bar; echipata cu valva de presiune residuala, forma de la baza este semi-elipsoidala,lungime 915mm, greutate 15.9 kg. Proiectat si fabricat conform 84/526/EE; conexiune conform DIN477
- Număr anunț
- DA26866578
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
- Cod CPV
- 33157200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.600 RON
- Valoare atribuită
- 51.600 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.