Atribuită Cumpărare directă

Fisa de profil PANSS - 50 buc Punct online pentru administrarea/scorarea DAPP-BQ - 50 buc Formular autocopiativ pentru scorare manuala JSS - 50 buc

Număr anunț
DA26834799
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CLUJ NAPOCA (CUI 13708611)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
Cod CPV
33156000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.858,50 RON
Valoare atribuită
3.858,50 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.858,50 RON

din 3.858,50 RON estimat