Atribuită Cumpărare directă

Domenii de utilizare: Uscarea constructiilor noi, pivnitelor, uscarea in urma inundatiilor, crame, muzee, arhive, depozite, laboratoare, biblioteci, galerii arta, vinoteci, industria alimentara. Echipat cu carcasa metalica, roti duble din cauciuc, contor orar, manere laterale si sistem de degivrare cu gaz cald. Ideal pentru utilizarea pe santiere sau in medii solicitante. Echipat cu sistem de degivrare cu gaz cald - poate fi folosit pentru incaperi avand temperaturi scazute. Dezumidificatorul DS36 PRO de la Woods este fabricat in Canada, fiind destinat incaperilor de 190 mp, respectiv 475 mc. Echipat cu higrostat mecanic pentru reglarea umiditatii dorite, senzor de prea-plin (aparatul se opreste cand recipientul este plin cu apa), led avertizare recipient plin, racord pentru furtun pentru evacuarea apei direct la canalizare. Date tehnice Agent frigorific ecologic: R134A Intervale de temperatura: 5-35˚C Racord pt. furtun Protectie IP: IPX1 Dezghetare automata Higrostat mecanic incorporat Carcasa metalica Roti robuste 2 trepte viteza Manere laterale Sistem de degivrare cu gaz cald

Număr anunț
DA26873976
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0930 (CUI 18252132)
Furnizor / câștigător
SOLDEC SRL (CUI 18226257)
Cod CPV
42113161-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.529,41 RON
Valoare atribuită
2.529,41 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
22.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.529,41 RON

din 2.529,41 RON estimat