Atribuită
Cumpărare directă
10 2007273 AERISITOR AUTOMAT 1/2 10ATM 708 BUC 6,00 27,31 137,70 26,16 20 2001831 ROBINET CU BILA 1/2 FLUTURE 368FF12 BUC 10,00 9,04 75,97 14,43 30 2006935 RACORD FLEX. MONOC 10M(8M) 108L 1/2 35CM BUC 8,00 9,53 64,07 12,17 40 3031270 RACORD EXTENSIBIL 1’’1/4 DIA. 32/40 8056 BUC 6,00 5,00 25,21 4,79 50 3028161 BATERIE EASY BUCATARIE MY 3555-42 BUC 3,00 115,00 289,92 55,08 60 5000171 SILICON SANITAR TRANSP.280ML BISON(KA) BUC 1,00 14,47 12,16 2,31 70 1020800 DIBLU NYLON+SURUB 8X80 1PG=25 BUC 01143 PUN 10,00 13,75 115,55 21,95 80 2014212 ROBINET COLTAR CU CAP CERAM 1/2-1/2 VEGA BUC 10,00 25,80 216,81 41,19
- Număr anunț
- DA26864915
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44160000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 937,39 RON
- Valoare atribuită
- 937,39 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.