Atribuită Cumpărare directă

PULSOXIMETRU DEGET (PORTABIL) Masca / masti FFP3 protectie COVID cu supapa si legaturi dupa cap, EN 149:2001 + A1:2009 Ochelari de protectie cu aerisire directa cu lentile transparente ETANSI PE FATA

Număr anunț
DA26849668
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ORAVITA (CUI 3228187)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
33120000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600 RON
Valoare atribuită
5.600 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.600 RON

din 5.600 RON estimat