Atribuită
Cumpărare directă
Modul automatizare statie de epurare apa compus din: PLACA DE BAZA PIV.I 3 POZITII D8 DISTRIBUITOR PIV3IOS 3/2 NC BOBINA 22 D8 BA 3VA-220VAC TUB PA12 PHL RILSAN 4X6 TRANSPARENT CONECTOR 22 STANDARD NIPLU CU RACORD NETED R6 6 M5 RACORD COT R21 6 POLIMER RACORD TEU R22 6 POLIMER DOP A7 1/8 NIPLU RL1 6 1/8 COT POLIMER RL 34 6 1/4 FOX
- Număr anunț
- DA26855458
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- SECURITY SERVICE INSTALL S.R.L. (CUI 40634295)
- Cod CPV
- 48921000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.