Atribuită Cumpărare directă

DEPAKINE 200 MG CT*1 FL*40 COMPR. GASTROREZ.ACIDUM VALPROICUM + SARURI SANOFI DEPAKINE CHRONO 500MG CT*30COMPR - ACIDUM VALPROICUM + SARURI SANOFI Acceptam si cantitati mai mici decat cele solicitate. Tine loc de comanda!

Număr anunț
DA26872288
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.149 RON
Valoare atribuită
1.149 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.149 RON

din 1.149 RON estimat