Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia se face in cadrul proiectului de cercetare PN 19.29.02.03 M32631-2.5L 2-METHYLBUTANE, REAGENTPLUS, >=99% 1 BUC 413.82 G1128-100G GUM TRAGACANTH 1 BUC 447.2 H9627-25G HEMATOXYLIN 1 BUC 457.5 E4009-25G EOSIN Y FREE ACID 1 BUC 1297.3 B8563-500ML Aniline Blue solution, 2.5% in 2% acetic acid 1 BUC 364.05 G5882-100ML GLUTARALDEHYDE GRADE I 1 BUC 1003.86 75632-10ML OSMIUM TETROXIDE SOLUTION, FOR ELECTRON MICROSCOPY, 4% IN H2O 1 BUC 1544.4 45359-1EA-F EPOXY EMBEDDING MEDIUM KIT 1 BUC 714.27 E4265-1EA EMBEDDING MOLD, MAROON SILICONE,*26 BULL ET CAVITIES 1 BUC 157.25 1009832500 Ethanol absolute for analysis EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur. 2.5L 1 BUC 385.52
- Număr anunț
- DA26851812
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.785,17 RON
- Valoare atribuită
- 6.785,17 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.