Atribuită Cumpărare directă

Servicii postale pentru schimb extern de publicatii constand in trimiteri imprimate internationale cu greutatea de peste 1000g-2000g (inclusiv)- 222 colete

Număr anunț
DA26840764
Autoritate contractantă
Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64100000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.322 RON
Valoare atribuită
11.322 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.322 RON

din 11.322 RON estimat