Atribuită
Cumpărare directă
Lucrările constă în: desfacere tencuieli existente afectate infiltrațiile de apă; lucrări pregătitoare refacerii tencuielilor desfăcute; pregătirea stratului suport; lucrări de reparații tencuiala; lucrări de reparații tencuieli soclu; chituire; curățarea pereților; aplicare ; zugrăveli lavabile la interior și exterior, montare schela. Suprafață totală lucrare: 250 mp. In preț sunt incluse materialul, manopera, utilajul și toate cheltuielile aferente acestora, exclusiv TVA.
- Număr anunț
- DA26878017
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
- Furnizor / câștigător
- FORESTA COM SRL (CUI 18622634)
- Cod CPV
- 45410000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.870,24 RON
- Valoare atribuită
- 17.870,24 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.