Atribuită
Cumpărare directă
Valoare Contract lunar euro 7961.24 + TVA (adica, euro 7859.60 +tva pt 802 licente, & 101.64 euro +TVA pt 847 SIM-uri ) - 802 licente cont de elev - 45 conturi profesori - 802 conturi parinte - 2 conturi director - 1 cont secretar - 802 Licente-Cont de elev EUR 0.98 / licenta cont de elev / luna - perioada de 10 luni; - 847 (802 elevi si 45 profesori) Sim-uri de date si trafic Internet de 4GB lunar (elevi) (EUR 0.01 / sim/luna) & ; - Conturi Profesori Nu se tarifeaza - Conturi Director Nu se tarifeaza - Conturi Secretariat Nu se tarifeaza - Conturi Parinte Nu se tarifeaza Perioada de contract 12 luni de la 23.11.2020 pana in 30.11.2020. "plata se face intr-o singura factura in lei, conform contract, echivalentul in lei al sumei de eur 7859.60 +tva, la cursul zilei postarii si achizitiei directe in SEAP, e-licitatie; "Serviciile de acces la Internet (elevi / profesori) se vor factura lunar" se emite lunar, timp de 10 luni - septembrie 2020 - iunie 2021, precum termenii contractuali
- Număr anunț
- DA26870919
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CAPITAN AVIATOR MIRCEA T. BAUDULESCU (CUI 4299771)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 48517000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.794,33 RON
- Valoare atribuită
- 38.794,33 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.