Atribuită Cumpărare directă

Physical data • Form: crystalline powder, white • Spec. density: 2,53 g/cm3 • Bulk density: ~ 1100 kg/m3 • Solub. in water (20 ºC): 220 g/l • Melting point: 854 ºC • Boiling point: 1600 ºC (decomposes)

Număr anunț
DA26855370
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
24960000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,55 RON
Valoare atribuită
126,55 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,55 RON

din 126,55 RON estimat