Atribuită
Cumpărare directă
ROBINET FERO1''-2BUC, ROBINET FERO 3/4-4BUC ROBINET FERO 1/2-4BUC OLANDEZ NR.1-4BUC OLANDEZ NR.1-3/4-2BUC MUFA ZN.3/4-2BUC ADAPTOR CU 15*1/2-2BUC STIUT FILETAT 1''-2BUC STIUT FILETAT 3/4--2BUC STIUT FILETAT 1/2-2BUC AERISITOR AUTOMAT 1/2-4BUC TERMOMANOMETRU-2BUC SUPAPA SIGURANTA 6BARI-1BUC ROBINET CALORIFER 1/2-2BUC GARNITURI CLINGHER 1''-5BUC COT CONECTOR 16*1/2-2BUC CONECTOR PEX.16*1/2-2BUC PEXAL FI16-1ML HOLSURUB 6*180-2BUC DIBLU 10*160-2BUC SUPORT CALORIFER ALUMINIU-2BUC
- Număr anunț
- DA26865840
- Autoritate contractantă
- ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
- Furnizor / câștigător
- NICOMYT COM SRL (CUI 16012079)
- Cod CPV
- 44167000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 683,45 RON
- Valoare atribuită
- 683,45 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.