Atribuită Cumpărare directă

Poligraf de somnologie folosit in diagnosticarea si monitorizarea terapiei Sindromului de Apnee in Somn. Aparatul foloseste 7 canale, pentru masurarea: - Oximetria - Ritm cardiac - Flux de presiune - Sforait (derivat din presiune) - RIP Efortul toracic - Indicator de Eveniment - Pozitia corpului (senzor intern) - CPAP flow - Presiunea CPAP *Pachetul include si soft-ul necesar pentru citirea datelor.

Număr anunț
DA26876188
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
OXIGEN ASIST SRL (CUI 28304441)
Cod CPV
33100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.756,30 RON
Valoare atribuită
10.756,30 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.756,30 RON

din 10.756,30 RON estimat