Atribuită Cumpărare directă

PRELUNGITOR 5m x 5 PRIZE Buc 5 HARTIE COPIATOR A4 OFFICE Top 10 BIBLIORAFT PLASTIFIAT Buc 10 PLIC C4 SILICONIC Buc 250 DOSAR PLASTIC CU SINA NOKI Buc 100 CAPSATOR NOVUS B4FC Buc 2 TASTATURA GENIUS USB Buc 5 FOLIE PROTECTIE A4 100/SET NOKI Buc 10 MOUSE GENIUS USB Buc 12 SYNOLOGY DS218+ NAS Buc 1 HDD SEAGATE 4TB SATA-III 5900RPM 64MB Buc 1

Număr anunț
DA26840493
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.366,55 RON
Valoare atribuită
3.366,55 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.366,55 RON

din 3.366,55 RON estimat