Atribuită Cumpărare directă

Pachet tevi si fitinguri si SEPARATOR MAGN.DE NAMOL,CU FLANSE,D.50

Număr anunț
DA26870904
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.104,97 RON
Valoare atribuită
12.104,97 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.104,97 RON

din 12.104,97 RON estimat