Atribuită
Cumpărare directă
Paletar logopedic - material practic de logopedie - preturi de producator JUCARII VORBARETE - PRODUCATOR DE MATERIALE DE LOGOPEDIE, EDUCATIVE, DIDACTICE SI CONSILIERE. PENTRU INTREAGA GAMA DE PRODUSE VA RUGAM SA NE CONTACTATI LA: 0770.27.33.61 sau jucariivorbarete@gmail.com Este un instrument de evaluare a pronuntiei copilului mic, un concept inedit prin designul practic, atractiv, special creat pentru captarea si mentinerea atentiei acestuia. Practica logopedica arata ca evaluarea pronuntiei copilului mic se realizeaza cu dificultate din cauza capacitatii scazute a acestuia de a-si mentine un timp mai indelungat atentia concentrata asupra unei sarcini. Paletarul logopedic trezeste interesul copilului prin forma si imaginile atractive, usor de recunoscut, fiind astfel simplu de aplicat in evaluarea logopedica a 25 de sunete si 8 grupuri de sunete (pozitie initiala, mediana si finala). Pentru a verifica eficienta paletarului logopedic acesta a fost utilizat in cadrul sedintelor de logopedie atat pentru evaluarea pronuntiei cat si pentru dezvoltarea vocabularului, rezultatul fiind implicarea activa a copiilor in ambele situatii.
- Număr anunț
- DA26875903
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Alexandru Vaida-Voevod" Cluj-Napoca (CUI 12153849)
- Furnizor / câștigător
- JUCĂRII VORBĂREŢE SRL (CUI 30232770)
- Cod CPV
- 37524100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40 RON
- Valoare atribuită
- 40 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.