Atribuită
Cumpărare directă
6018981 POLYSTIROL 2,5 MM LISA KLAR 1X1 M BUC 3,00 86,76 218,72 41,56 20 6026822 PROFIL L AL ARGINTIU 40X15X1,5 1M BUC 5,00 24,69 103,74 19,71 30 6026698 CORNIER PVC ALB 23,5X23,5X1,5 2,5M BUC 1,00 24,78 20,82 3,96 40 6014174 CONSOLA STANDARD GRI 120X83X32 BUC 5,00 3,61 15,17 2,88
- Număr anunț
- DA26877347
- Autoritate contractantă
- Comuna Suseni (CUI 4469523)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 358,45 RON
- Valoare atribuită
- 358,45 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.