Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine Dezinfectant maini 5litri 10x149 Manusi latex 1x69 covoras intrare 2x18 Dezinfectant Sanytol 5l 5x59 Solutie antimucegai 9x9,8 Dispenser Z 5x89 Prosoape z verzi 20x3,5 hartie igienica 200x0,59 cos cu capac 4x38 perie WC 15x4,8 Dezinfectant Igienol 4litri 5x42 Gel dezinfectant maini 3x159 banda marcare 2x35
- Număr anunț
- DA26850881
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ION POPESCU-CILIENI (CUI 25299189)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.443,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.443,20 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.