Atribuită Cumpărare directă

Revizie freză zăpadă Husqvarna 8024 si Honda HSM13901, servicii ce constau in schimb ulei, schimb filtre de ulei, schimb buji si manopera, conform ofertelor nr.4955 si 4960 /16.11.2020, acceptate de achizitor.

Număr anunț
DA26881625
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
Furnizor / câștigător
ACTIV SYSTEM TOOLS SRL (CUI 15829636)
Cod CPV
50712000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
768 RON
Valoare atribuită
768 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

768 RON

din 768 RON estimat