Atribuită
Cumpărare directă
1. Manusi PVC pe suport textil 36 cm marimea 9 - 10 PERECHI. 2. Manusi manipulare piele bovina marimea 9 - 30 PERECHI. 3. Cizme PVC apa-noroi Hercules Black SRC: 3 PERECHI MARIMEA 42, 4 PERECHI MARIMEA 43, 3 PERECHI MARIMEA 44 (TOTAL 10 PERECHI). 4. Pantaloni pieptar ignifugi bumbac 310 g/mp marime 54- 1 BUC. 5. Jacheta ignifuga bumbac 310 g/mp albastru royal marime 54 - 1 BUC. 6. Ochelari Pokelux lentile transparente tratament antiaburire - 10 PERECHI. 7. Cizme PVC/nitril SAFETY WORK YL S5 SRA: 3 PERECHI MARIMEA 42, 3 PERECHI MARIMEA 43, 3 PERECHI MARIMEA 44 SI 1 PERECHE marimea 41 (TOTAL 10 PERECHI). 8. Bocanci protectie Freedite S3 SRC: 3 PERECHI MARIMEA 42, 3 PERECHI MARIMEA 43, 3 PERECHI MARIMEA 44 SI 1 PERECHE marimea 41 (TOTAL 10 PERECHI). 9. Manusi sudor rosii - 5 PERECHI. 10. Manusi poliester cu imersie latex poros pe palma, MARIMEA 10 - 5 SET. 11. Manusi Ansell Picolon Confort marimea 9 - 5 SET
- Număr anunț
- DA26888373
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 35113400-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.573 RON
- Valoare atribuită
- 2.573 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.