Atribuită Cumpărare directă

Sistemul este alcatuit din urmatoarele echipamente , materiale si lucrari: -9 buc Camera IP 4 megapixeli Dahua IPC-HDW2431T-AS, WDR (120dB),microfon incorporat, slot microSD -9 buc Acces Point TP Link -9 buc microfon omnidirectional -9 buc Sursa alimentare 12V DC 2A carcasa plastic -150 m cablu UTP 8 fire cupru -Material marunt, pat cablu, cuple electrice, stechere, doze conexiuni, mufe UTP RJ45 -90m cablu electric 3X 1,5 mm2 -Instalare, configurare si punere in functiune

Număr anunț
DA26849183
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIMĂCHENI (CUI 26942982)
Furnizor / câștigător
TCA-DISTRIBUTION GRUP SRL (CUI 18133662)
Cod CPV
32522000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.286,73 RON
Valoare atribuită
8.286,73 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.286,73 RON

din 8.286,73 RON estimat