Atribuită Cumpărare directă

Tonnere, Hârtie A4 Albă,Dosare de plastic, Folii de protecție

Număr anunț
DA26869037
Autoritate contractantă
Centru Judetean de Resurse si Asistenta Educationala (CUI 21543808)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.117,60 RON
Valoare atribuită
7.117,60 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.117,60 RON

din 7.117,60 RON estimat