Atribuită Cumpărare directă

Sare -100 kg, lavete Sano rola- 6 buc, baterie 9V -4 buc. Certificat de conformitate. Certificat de garantie.

Număr anunț
DA26874464
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4365310)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
15872400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,58 RON
Valoare atribuită
218,58 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218,58 RON

din 218,58 RON estimat