Atribuită
Cumpărare directă
Pachet conform anunt echipament de protectie ADV1183895 9NACR Bocanci de lucru fara bombeu, cu fete de piele naturala de bovina, captuseala textila, talpa poliuretan dubla intensitate, injectata direct pe fete diferite marimi 7per 60lei/buc 420 lei 2 8NACR Pantofi de lucru fara bombeu, cu fete de piele naturala de bovina, captuseala textila, talpa poliuretan dubla intensitate, injectata direct pe fete diferite marimi 7 per 60 lei/per 420 lei 3 1SAL Jacheta de lucru culoare bleumarin material tesatura diagonal, compozitie 35% bumbac + 65% poliester 7 buc 45lei/buc 315 lei 4 2SAL Pantalon cu pieptar culoare bleumarin material tesatura diagonal, compozitie 35% bumbac + 65% polyester 7 buc 40 lei/buc 280 lei 5 2SAL Pantalon standard culoare bleumarin material tesatura diagonal, comoozitie 35% bumbac + 65% polyester 7 buc 38 lei/buc 266 lei 6 154 Manusi de protectie din piele groasa spalt bovina, dosul din bumbac, manseta cauciucata, dublura din piele moale box bovina in palma , degetul 22 per 9lei/per 198 lei 7 5YANB Scurta de iarna softshell vatuita - material exterior softshell 94% poliester+6% spandex, membrana TPU, impermeabil si respirabil, captuseala 100%poliester, captuseala termica 100% poliester 7 buc 128 lei/buc 896 lei 8 5GCHBL Vesta vatuita - material exterior tesatura diagonal, 100% bumbac, 300g/mp captuseala 100% poliester captuseala termica 100% poliester, 280g/mp-5GCHBL 7 buc x 50 lei/buc - 350 lei
- Număr anunț
- DA26880988
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
- Furnizor / câștigător
- ART DECORATOR SRL (CUI 13125553)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.145 RON
- Valoare atribuită
- 3.145 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.