Atribuită
Cumpărare directă
Hartie igienica buc 50; Prosop unica folosinta (din hartie) rola 7; Perie plastic cu suport, pt spalat WC buc 4; Rezerva mop de bumbac, 200 g buc 4; Detergent lichid (vase) l 2; Odorizant WC buc 8; Praf de curatat inox kg 1; Solutie pt. curatat WC (1 l) buc 3; Solutie pt. curatat faianta/gresie l 12; Solutie pt. curatat geamuri l 7; Saci menajeri 30 l, 50 buc/rola set 10; Saci menajeri 35 l, 50 buc/rola set 15; Saci menajeri 120 l, 10 buc/rola set 1; VA RUGAM SA ASTEPTATI COMANDA FERMA A BIROULUI APROVIZIONARE; livrarea se va face la magazia entitatii contractante, in incinta Statiei de Epurare Buzau, adresa: soseaua Vadu Pasii, nr 1-2, localitatea Buzau; pers de contact Simion Sandel tel 0726346118;
- Număr anunț
- DA26860165
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 403,75 RON
- Valoare atribuită
- 403,75 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.