Atribuită
Cumpărare directă
Setul include trei prosoape cu dimensiuni diferite astfel: - un prosop de fata: 30 x50 cm - un prosop de maini: 50 x 90 cm - un prosop de baie: 70 x140 cm Compozitia materialului este din bumbac, densitatea materialului este de 500 gr/m², iar culoare este alba. Conditii de livrarea: livrarea se va efectua in baza urmatoarelor documente justificative: facture fiscala, cetificat de calitate/declarative de conformitate. Pr Transportul produselor se va realiza cu mijloace de transport ale furnizorului, costul acestuia fiind suportat de catre societatea noastra. Termen de livrare 5 zile Garantie:- 24 luni de la data receptiei.
- Număr anunț
- DA26861872
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
- Furnizor / câștigător
- INL BRAND SRL (CUI 25377120)
- Cod CPV
- 39510000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.250 RON
- Valoare atribuită
- 5.250 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.