Atribuită
Cumpărare directă
1. Autoritate contractanta: Consiliul Judetean Gorj, Serviciul Public judetean Salvamont Gorj, CIF: 10111022. 2. Tip asigurare – SERVICII DE ASIGURARE CIVILA PROFESIONALA A UNITATILOR DE SALVARE MONTANA; 3. Date despre polita – Asigurarea de raspundere civila a unitatilor de salvare montana SALVAMONT, 19 angajati, Suma Asigurata totala 570.000 Euro: 4. Valabilitate: 12luni, incepand cu data de 30.11.2020; 5. Prima de asigurare totala – 520 EUR echivalentul a 2.534 RON
- Număr anunț
- DA26881513
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Judetean Salvamont Gorj (CUI 10111022)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.534 RON
- Valoare atribuită
- 2.534 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.