Atribuită Cumpărare directă

Usa PVC, trepte din beton, gresie

Număr anunț
DA26833214
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BERTESTII DE JOS (CUI 17383440)
Furnizor / câștigător
LIGIDRON SRL (CUI 26241100)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.603,78 RON
Valoare atribuită
12.603,78 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.603,78 RON

din 12.603,78 RON estimat