Atribuită
Cumpărare directă
dosar plastic-200buc,pix corector-10buc,creion cu radiera-75buc,pix albastru-200buc,banda adeziva lata-10buc,banda adeziva ingusta-15buc,lipici 20gr-25buc,biblioraft pvc-50buc,sfoara alba bumbac-10buc,perforator mare-1buc,carton alb 250coli/top-5top,capsator 25coli-5buc,perforator 25coli-5buc,decapsator-15buc
- Număr anunț
- DA26809038
- Autoritate contractantă
- CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
- Furnizor / câștigător
- OFFICEMAT 30 SRL (CUI 18278949)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.155,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.155,50 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.