Atribuită Cumpărare directă

ABX Minotrol 16 H;sange de control normal 1 kit x 2 fl pentru Pentra 60 ABX Minotrol 16 N 1 kitx2 fl Producator:ABX Horiba Franta pentru Pentra 60 ABX Minotrol 16 L;sange de control low 1 kit x2 fl pentru Pentra 60 prezenta tine loc de comanda scrisa va rugam expediati - max 2 zile la sediul beneficiarului

Număr anunț
DA26818745
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.104 RON
Valoare atribuită
1.104 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.104 RON

din 1.104 RON estimat