Atribuită
Cumpărare directă
MODERNIZARE DRUM LOCAL DS 74 Lera COMUNA CHIOJDU JUD BUZAU Termen de executie: 20 zile. Termen de garantie lucrare: minim 6 luni. Valoarea ofertata in SEAP va fi cea maximal admisibila pentru realizarea lucrarilor. Lucrarile se efectueaza pe baza de antemasuratori livrate de autoritatea contractanta. Oferta va cuprinde toate manoperele / materialele / utilajele si transporturile necesare realizarii lucrarilor. Se va prezenta deviz oferta / situatie de lucrari la decontare cf antemasuratoare
- Număr anunț
- DA26822549
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHIOJDU (CUI 2813247)
- Furnizor / câștigător
- CONFERIC SRL (CUI 3868283)
- Cod CPV
- 45233142-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.800 RON
- Valoare atribuită
- 124.800 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.