Atribuită Cumpărare directă

MANOPERA SERVICE 11.11.2020 - 1H/OM ; MANOPERA SERVICE 11.11.2020 - 1H/OM ; TRANSPORT 11.11.2020 - 100 KM ; SAIBA DE SIGURANTA - 5 BUCATI ; CARCASA - 1 BUCATA ; CAPAC -1 BUCATA ;PARGHIE - 1 BUCATA ; ARC - 1 BUCATA ; SURUB - 1 BUCATA ; SURUB - 4 BUCATI ; LEVIER - 1 BUCATA ; PIN -1 BUCATA ; SIGURANTA - 1 BUCATA ; BOLT - 1 BUCATA ; ARC - 1 BUCATA ;ARC - 1 BUCATA ; BUCSA - 1 BUCATA ; BUCSA - 1 BUCATA ; BUCSA - 1 BUCATA ; BUCSA - 1 BUCATA ; BUCSA - 1 BUCATA ;DOP - 1 BUCATA ; SAIBA - 1 BUCATA ; CARCASA - 1 BUCATA ; ACCEL.PEDAL- 1 BUCATA ; SURUB - 1 BUCATA ; SURUB - 3 BUCATI ; SAIBA - 3 BUCATI ; PIULITA - 1 BUCATA ; SAIBA - 1 BUCATA ; SENZOR ACCELERATIE ELECTRONICA - 1 BUCATA ; MANOPERA SERVICE - 5 H/OM ; TRANSPORT - 100 KM

Număr anunț
DA26810847
Autoritate contractantă
COMUNA VADASTRITA (CUI 5148386)
Furnizor / câștigător
NHR AGROPARTNERS S.R.L. (CUI 11946536)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.955,15 RON
Valoare atribuită
3.955,15 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.955,15 RON

din 3.955,15 RON estimat