Atribuită Cumpărare directă

1.MASA DE LUCRU INOX 1600 mm CU POLITA SI REBORD-POLITA INFERIOARA RANFORSATA CADRU RANFORSAT BLAT FONO-ABSORBANT BLAT LUCRU CU MARGINI ROTUNJITE PICIOARE REGL. PATRATE INTEGRAL OTEL INOX DIM 1600x600x850 mm;2.RAFT CU POLITE INOX 1600 mm-4 POLITE INTEGRAL OTEL INOX DIM 1600x600x1800 mm;3.RAFT CU POLITE INOX 1600 mm-4 POLITE INTEGRAL OTEL INOX DIM 1600x600x1800 mm;4.HOTA INOX PRO,DE PERETE,1600X1100X450MM-EXTRACTIE REALIZATA DIN OTEL INOX FINISAJ SCOTCH BRITE FORMA CONSTRUCTIVA CE FACILITEAZ 3 FILTRE 500X400X20 MM CANAL PERIMETRAL COLECTARE GRASI PICURATOR SCURGERE GRASIMI MOTOR EXTERN OPTIONAL Kit de montaj optional 43 kg Tubulatura optionala Dimensiuni 1600x1100x450 mm Buna functionare a hotei este conditionata de o dimensionare corecta a tubulaturii

Număr anunț
DA26816096
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII U.M.01420 (CUI 15091210)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
39312200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.240,69 RON
Valoare atribuită
8.240,69 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.240,69 RON

din 8.240,69 RON estimat