Atribuită Cumpărare directă

Behringer CE500D, Difuzor activ multifuncțional, woofer de 5 1/2 ", tweeter de 1/2", amplificator clasa D, putere maximă de ieșire 100 W, intrare microfon / linie XLR echilibrată, aux în mini jack de 3,5 mm, ieșire link XLR echilibrată , sursă de alimentare cu comutare 100-240 V, ~ 50/60 Hz (comutabilă), suport ultra-flexibil de montare pe perete inclus, dimensiuni: 320 x 196 x 195 mm (H x W x D), greutate: 4,0 kg, culoare : negru

Număr anunț
DA26814791
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
32342412-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.040,34 RON
Valoare atribuită
1.040,34 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.040,34 RON

din 1.040,34 RON estimat